Melin Dizaynı Tanıyın !

Hakkımızda

Kurumsal

Melin Dizaynı Tanıyın !

Melin Dizayn: Fuarların Öncü Tasarım ve Uygulama Merkezi

2017 yılında Antalya’nın güzelliklerinden ilham alan Furkan Bedir tarafından kurulan Melin Dizayn, fuar alanlarında estetik, işlevsellik ve yaratıcılığı bir araya getirerek sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Kuruluşundan bu yana, firma Türkiye’nin dört bir yanındaki fuarlara damgasını vurmuş, fuar stand tasarımı, 3D modelleme ve stand üretimi konularında öncü bir konumda bulunmaktadır.

Vizyon ve Misyon

Melin Dizayn, fuar dünyasına yaratıcı bir dokunuş getirme amacıyla yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, fuar stand firmaları arasındaki rüştünü kısa sürede ispatlamıştır. Fuar stad tasarımlarıyla etkileyici bir izlenim bırakmanın yanı sıra, 3D modelleme ve stand üretimi konularında da kaliteden ödün vermemektedir. Her projede özgün ve fonksiyonel çözümler sunarak müşterilerine değer katmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

Melin Dizayn, geniş bir yelpazedeki hizmetleri ile müşterilerine kapsamlı çözümler sunmaktadır. Fuar stad tasarımı alanında uzmanlaşmış bir ekip, her müşterinin özel ihtiyaçlarına ve marka kimliğine uygun tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. 3D modelleme konusundaki yetenekleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek, fuar standlarınızı unutulmaz kılmaktadır. Ayrıca, modern üretim teknikleri ve malzemeleri kullanarak stand üretimi konusunda da sektör liderliği hedeflemektedir.

118

Farklı Fuar

321

FARKLI FİRMA

350

FARKLI ORGANİZASYON

410

Üzeri Stand Kurulumu

7
YILDIR FUAR
SEKTÖRÜNDEYİZ

Melin Dizayn, diğer 5 şirketimin haricinde benim için en önemli olan şirketlerden bir tanesidir. Kızımın adını taşıyan şirketimde onlarca farklı proje ve dekora imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayım.

Furkan Bedir

Şirket Kurucusu

Ekibimiz

7+ Yıldır Beraberiz

Furkan Bedir
Furkan Bedir
Şirket Kurucusu
Sümeyye Özen Bedir
Sümeyye Özen Bedir
Genel Koordinatör
Çağrı Tarkun
Çağrı Tarkun
Müşteri İlişkileri Uzmanı
Mine Candar
Mine Candar
Satış ve Pazarlama Sorumlusu
Ekibimizde Yer Almak İster Misiniz ?